Udostępnij
Tweetnij

Google Maps udostępnią sklepom czas przyjazdu

Google Maps dostaną nową funkcję, która obejmie sklepy. Jest nią czas przyjazdu. Taka nowość na razie została dostrzeżona w kodzie aplikacji Google Maps.

Google Maps to aplikacja, która cały czas jest wzbogacana o nowe funkcje. Informacje o nadchodzących nowościach nierzadko skrywa kod oprogramowania. Tam często są nowe wzmianki, które ujawniają nam plany firmy. Nie inaczej jest tym razem z opcją czas dojazdu, która obejmie sklepy. Co to za rozwiązanie?

Wzmianki na temat funkcji czas dojazdu zostały dostrzeżone w Google Maps z numerkiem 10.72. Tam znaleziono sporo nowych linijek kodu, które dają nam jakiś wgląd w planowane rozwiązanie. Assistive Pickup, bo tak nazywa się ta opcja, umożliwi dodanie zamówienia do Map i udostępnienie sklepu o godzinie przyjazdu, aby przyspieszyć odbiór. Aplikacja automatycznie udostępni sklepowi szacowany czas przybycia, dopóki tam nie dotrzemy. Jest też dedykowany tej funkcji obrazek, który widać poniżej.

aplikacja Mapy Google Maps czas dojazdu sklepy

Nie wiadomo, kiedy sklepy skorzystają z opcji czas dojazdu z Google Maps

Pamiętajmy, że na razie są to tylko wzmianki w kodzie, które ujawniają nam prace nad nowym rozwiązaniem. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy taka funkcja trafi do aplikacji Google Maps. Wiadomo tylko tyle, że coś w tym kierunku jest robione.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Signal

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij