Udostępnij
Tweetnij

Microsoft Edge 91 dostępny. Wśród nowości nowe kolory motywu

Microsoft Edge 91 jest już dostępny. Wśród nowości wprowadza nowe kolory motywu. Zobaczmy, co nowego jeszcze dostała przeglądarka Microsoft Edge 91.

Microsoft Edge 91 to najnowsza przeglądarka giganta z Redmond, którą udostępniono na komputery z Windows i macOS. Wprowadza ona pewne nowości oraz udoskonalenia istniejących funkcji. Zobaczmy więc sobie, co nowego znajdziemy w aktualnej wersji.

Microsoft Edge 91 – co nowego / wykaz nowości

W Microsoft Edge 91 znajdziemy poprawiony tryb czytania PDF-ów. Tutaj wprowadzono ulepszenia obejmujące zaznaczanie tekstu. Jest też nowa opcja, która pozwala wydrukować bieżącą stronę dokumentów. Następnie mamy nowe API odpowiedzialne za rozpoznawanie mowy. Dzięki temu lepiej będą rozpoznawane komendy głosowe na stronach, jak Google.com czy podobnych.

co nowego w Microsoft Edge 91 przeglądarka internetowa nowości wykaz zmian

Microsoft Edge 91 wprowadza też nowość pod kątem Wikipedii. To specjalny czytnik, który polepsza nawigację po stronie. Popularna encyklopedia internetowa będzie też teraz lepiej wyglądać. Na koniec mamy nowe kolory motywów oraz autoblokowanie uruchamiania filmów osadzanych na stronach internetowych. Program jest już udostępniany w wersji na komputery z systemem Apple i Windows. Można go pobrać poprzez mechanizm automatycznych aktualizacji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij