Udostępnij
Tweetnij

Pogoda Google dostaje zmiany oparte na Material Theme. Jest też nowe menu

Pogoda Google to funkcja znana z Androida, którą czekają zmiany. Są one oparte na języku projektowania Material Theme. Pojawi się nowe menu. Nowości zostały dostrzeżone w becie aplikacji Google z numerkiem 12.19. Zobaczmy więc sobie, jak wkrótce zmieni się Pogoda.

Pogoda Google to funkcja, z której korzystamy każdego dnia. Czekają ją spore zmiany, które oparto na języku projektowania Material Theme. Wśród nich jest nowe menu, ale na tym nie koniec modyfikacji. Plany ujawnia nam wersja beta aplikacji na Androida z numerkiem 12.19. Zobaczmy sobie, co się zmieni.

Pogoda Google od lat ma dosyć prosty projekt, który zostanie odświeżony. W becie aplikacji po dekompilacji doszukano się zmian, które widać na poniższych zrzutach ekranowych po prawej stronie (po lewej dla porównania obecny widok). Widać inspiracje Material Design w postaci paska z zaokrąglonymi narożnikami. Pewne opcje przesunięto także do menu konta.

Pogoda Google zmiany Material Theme nowe menu
Pogoda Google zmiany Material Theme nowe menu

Pogoda Google ze zmianami Material Theme i nowym menu

Pojawia się także nowe menu. To dotychczasowe, które Pogoda miała wysuwane z lewej strony znikło. Elementy tu dostępne przeniesiono pod awatar konta, skąd można uzyskać dostęp do ustawień. Na razie nie wiadomo, kiedy Google chce wprowadzić te modyfikacje w stałym wydaniu aplikacji. Możliwe, że trochę na nie poczekamy.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij