Udostępnij
Tweetnij

Samsung udostępnia SmartThings na urządzenia z Windows 10

SmartThings to aplikacja do obsługi Smart Home. Samsung udostępnił ją na urządzenia z Windows 10. Aplikację SmartThings można już pobrać z Microsoft Store.

SmartThings to aplikacja Smart Home firmy Samsung, która jest dostępna na różne platformy. Wśród nich są Android czy iOS. Jednak do tej pory nie było stosownej wersji na urządzenia z systemem Windows 10. Teraz to uległo zmianie i oprogramowanie zostało wprowadzone także na okienka i można je pobrać ze sklepu Microsoft Store.

Samsung zapowiedział już wcześniej, że SmartThings będzie preinstalowane na nowych urządzeniach Galaxy Book, które to pracują pod kontrolą systemu Windows 10. Zaprezentowano je kilka dni temu. Dzięki temu można sterować zgodnymi urządzeniami dla domu inteligentnego. Co jednak ciekawe, nowa aplikacja wcale nie jest ekskluzywna dla nowych sprzętów Koreańczyków.

aplikacja Samsung SmartThings na Windows 10

Samsung udostępnił aplikację SmartThings na wszystkie urządzenia z Windows 10

SmartThings mogą pobierać użytkownicy różnych urządzeń z Windows 10. Wcale nie muszą one być produkcji marki Samsung. Powinna działać z dowolnym sprzętem, który pracuje pod kontrolą okienek. Musi to być wersja 19041.0 lub nowsza. Oprogramowanie można już pobierać ze Sklepu Microsoftu (link).

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij