Udostępnij
Tweetnij

Google Chrome dostaje pełny dark mode dla trybu incognito

Google Chrome ma obsługę dark mode. Teraz ciemny motyw pojawia się także w trybie incognito. Na razie można go włączyć w zapoznawczej wersji Google Chrome.

Google Chrome dostał dark mode już kilka lat temu. Jednak w trybie incognito ciemny motyw jest niekompletny. Dotyczy to m.in. menu kontekstowego czy innych elementów. Firma zdaje sobie z tego sprawę i postanowiła zaradzić. W poglądowym wydaniu przeglądarki dodano nową flagę, które niedociągnięcia te rozwiązuje.

Google Chrome dostał nową flagę w wydaniu z numerkiem 91. Obecnie znajduje się ono na wczesnym etapie testów w kanale Canary. To oznacza, że istnieją duże szanse na pojawienie się funkcji w stabilnej wersji właśnie z tym numerem. Na razie rozwiązanie można przetestować w wydaniu poglądowym. Zobaczmy, co należy włączyć.

jak włączyć dark mode Google Chrome w incognito

Jak włączyć dark mode w Google Chrome dla trybu incognito

Chcąc skorzystać z nowej funkcji należy udać się na stronę z eksperymentami i tam odnaleźć flagę Allow widgets to inherit native theme from its parent widget. Jej wartość należy ustawić na Enabled. Następnie trzeba ponownie uruchomić przeglądarkę Google Chrome. Po to, aby zmiany zostały wprowadzone.

jak włączyć dark mode Google Chrome w incognito

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij