Udostępnij
Tweetnij

Nowy YouTube dla Apple TV już jest. Aktualizacja aplikacji czeka w App Store

Nowy YouTube dla Apple TV już jest. W App Store pojawiła się aktualizacja aplikacji na tvOS. Zbiegło się to z końcem YouTube’a na Apple TV 3. generacji.

Nowy YouTube na urządzenia Apple TV debiutuje po ponad roku od wprowadzenia podobnych zmian na platformie Android TV. W App Store została udostępniona aktualizacja dla sprzętów z tvOS, która wnosi przeprojektowany interfejs. Aplikacja zmieniła się i zyskała nowocześniejszy wygląd. Zobaczmy, co dokładnie się zmienia.

Nowy YouTube dla Apple TV pod kątem wizualnym przypomina ten, który aplikacja oferuje na innych urządzeniach. Aplikacja zyskała nowocześniejszy wygląd i mniej pudełkowy design. Zmiany wydają się być na plus. Są już wdrażane i pojawiają się u użytkowników z różnych zakątków świata.

aplikacja nowy YouTube dla Apple TV aktualizacja
aplikacja nowy YouTube dla Apple TV aktualizacja

Nowy YouTube nie dla Apple TV 3. generacji

Warto mieć na uwadze, że nowa aplikacja udostępniana jest tylko na Apple TV z systemem tvOS. To oznacza, że użytkownicy przystawki 3. generacji zmian nie zobaczą. Jakby tego było mało, to Google zakończyło wsparcie dla urządzenia. YouTube będzie tam mógł być używany już tylko poprzez strumieniowanie z użyciem AirPlay, z czym trzeba się pogodzić.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i wskazówki dla komunikatora Signal

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij