Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi udostępnia własną kopię Clubhouse. Działa z Androidem

Clubhouse na Androida nie został udostępniony. Szansę dostrzegło Xiaomi. Firma stworzyła aplikację MiTalk. Działa na sprzętach z systemami Android i iOS.

Clubhouse na Androida nie jest dostępny. To nowa aplikacja, która zdobywa popularność wśród użytkowników iPhone’ów. Z App Store pobrano ją ponad 8 mln. Xiaomi dostrzegło dla siebie szansę. Firma opracowała bardzo podobną aplikację o nazwie Mi Talk. Można z niej korzystać nie tylko na sprzętach z systemem iOS.

kopia Clubhouse na Androida jak zainstalować Xiaomi Mi Talk

Mi Talk to w zasadzie kopia Clubhouse. Pierwotnie komunikator miał inną formę. Teraz go wskrzeszono, ale postawiono na inne rozwiązania. Jest to czat głosowy, który bazuje na pokojach. Firma wierzy, że platforma znajdzie zainteresowanie wśród różnych specjalistów. Jak będzie w rzeczywistości, to przekonamy się z czasem.

kopia Clubhouse na Androida jak zainstalować Xiaomi Mi Talk

Xiaomi Mi Talk nie zastąpi Clubhouse na Androida

Mi Talk na razie dostępne będzie tylko w Chinach, a więc w Polsce i tak nie będzie z tego większego pożytku. Pozostaje wierzyć, że być może doczekamy się oryginalnej aplikacji Clubhouse na Androida, której wypatrują użytkownicy telefonów z platformą Google. Na razie jednak jej nie ma i trzeba po prostu czekać na ruch twórców.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło, foto otwierające: William Krause/Unsplash

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij