Udostępnij
Tweetnij

Android Auto 6.1 rozwiązuje problemy z Galaxy S21 i innymi telefonami

Android Auto 6.1 rozwiązuje pewne problemy. Dotyczą one Galaxy S21 i innych telefonów. Dotyczą one kompatybilności, które pojawiły się wcześniej.

Android Auto 6.1 zostało udostępnione przez Google wcześniej w tym miesiącu. Aktualizacja wniosła ciekawe nowości, w tym związane z Asystentem. Okazuje się też, że rozwiązuje pewne problemy z zakresu kompatybilności. Dotyczą one m.in. Samsungów Galaxy S21, ale nie tylko, bo też innych modeli smartfonów.

Jakiś czas temu fora pomocy technicznej Google zaroiły się od wpisów, gdzie użytkownicy opisywali problemy z działaniem. Raportowali o błędach objawiających się nagłym zamykaniem. Wraz z aktualizacją Android Auto 6.1 powinny zostać rozwiązane. Tutaj warto dodać, że bug leżał prawdopodobnie po stronie przeglądarki Chrome. Dlatego też zaleca się jej aktualizację do wydania z numerkiem 88.0.4324.181.

Android Auto 6.1 rozwiązuje problemy nie tylko z Galaxy S21

Właściciele Samsungów Galaxy S21 nie byli jedynymi, którzy skarżyli się na te problemy. Błędy występowały szerzej. Wspominali o nich także użytkownicy telefonów Galaxy S10, Pixel 3 XL, Note20 Ultra, Pixel 4a, Galaxy S9 i Nokia 8.3. Android Auto 6.1 powinno rozwiązać niedogodności także w tych przypadkach.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla przeglądarki Chrome

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij