Udostępnij
Tweetnij

Spotify testuje zmiany w sekcji Biblioteka

Spotify szykuje zmiany. Obejmują one sekcję Biblioteka. Są one na plus, bo sporo tu ulegnie w aplikacji Spotify uproszczeniu. Zobaczmy, co to jest.

Spotify rozpoczęło kolejne testy obejmujące wygląd oraz funkcjonalność aplikacji. Tym razem związane są one z sekcją Biblioteka, która ostatni raz przeszła lifting w 2019 roku. Po to, aby zmieściły się tam także podcasty. Teraz szykowane są kolejne modyfikacje. Rzućmy sobie na nie okiem.

Nowa aktualizacja aplikacji Spotify sprawia, że twoja biblioteka jest po prostu znacznie bardziej intuicyjna. Do tej pory na pierwszy plan wysuwane były playlisty. Teraz znajdziemy u góry cztery przeprojektowane przyciski, które odsyłają do konkretnych obszarów. Następnie mamy przycisk do tworzenia playlisty umieszczony tuż obok kontrolki wyszukiwarki. Zmiany widać poniżej. Dalej możecie zobaczyć dla porównania aktualny wygląd.

aplikacja Spotify zmiany Twoja biblioteka
aplikacja Spotify zmiany Twoja biblioteka
aplikacja Spotify zmiany Twoja biblioteka

Zmiany obejmujące wygląd sekcji Biblioteka ze Spotify w wersji 8.6.2.774

Wspomniane modyfikacje nie są jeszcze ogólnodostępne. Pojawiają się u wybranych użytkowników aplikacji Spotify w wydaniu z numerkiem 8.6.2.774. Jednak użytkowanie tej konkretnej wersji nie gwarantuje dostępu do zmian w sekcji Biblioteka. Dochodzi dodatkowy czynnik, którym jest aktywacja po stronie serwerów Szwedów. Tak więc na razie jest to ograniczony test.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij