Udostępnij
Tweetnij

Open source’owy klient YouTube’a, NewPipe dostaje ciekawe nowości

NewPipe to ciekawy klient YouTube’a na Androida dostępny na zasadach open source. Jest duża aktualizacja aplikacji. Zobaczmy, co wprowadza NewPipe 0.20.10.

NewPipe to aplikacja dostępna na zasadach open source. To alternatywny klient YouTube’a, któremu z pewnością warto dać szansę. Oprogramowanie doczekało się aktualizacji do wydania z numerkiem 0.20.10, które wprowadza ciekawe nowości. Rzućmy sobie na nie okiem.

NewPipe 0.10.20 dodaje wsparcie dla rozdziałów z filmów z YouTube’a. W ten sposób można wybrać interesujący nas fragment. Następnie mamy dodatkowy panel sterowania i zakładki do fragmentu szczegółów wideo. W przypadku PeerTube dodano wyszukiwanie w sepii. Nie zabrakło także usprawnień dla istniejących funkcji czy poprawek znalezionych w oprogramowaniu błędów.

klient open source NewPipe 0.20.10 YouTube klient open source NewPipe 0.20.10 YouTube

NewPipe to bardzo ciekawy klient open source dla platformy YouTube

Jeśli szukacie zamiennika dla oryginalnej aplikacji YouTube na Androida, to NewPipe jest tym programem, któremu warto dać szansę. Ten klient open source pozwala oglądać filmy bez przerw z reklamami. Jest też funkcja pobierania filmów do obejrzenia w trybie offline, czyli bez połączenia z internetem. Aktualne wydanie aplikacji z numerkiem 0.20.10 pobierzecie pod tym adresem.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Signal

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij