Udostępnij
Tweetnij

YouTube na iOS z aktualizacją. Google uaktualnia aplikacje na iPhone’y

YouTube na iOS doczekał się aktualizacji. Najważniejsze aplikacje Google na iPhone’y i iPady w końcu są uaktualniane. Czekaliśmy na to ponad dwa miesiące.

YouTube na iOS to jedna z kilku ważniejszych aplikacji Google na iPhone’y i iPady. Firma udostępniła dla nich ostatnie aktualizacje na początku grudnia 2020 roku. Potem zrobiło się cicho i pomimo dotychczasowego ich uaktualniania co tydzień lub dwa, nadszedł czas przestoju. Z czego to wynikało?

Aplikacje Google na iOS przestały dostawać aktualizacje z powodu zmian wprowadzonych przez Apple. Chodzi o politykę prywatności, gdzie firma z Cupertino zaczęła wymagać od twórców oprogramowania ujawniania praktyk ochrony danych. To spowodowało, że gigant z Mountain View przestał udostępniać uaktualnienia i rwało to kilka tygodni. W tym zaczęło to ulegać zmianie.

aplikacje Google na iPhone'y YouTube na iOS aktualizacja

YouTube na iOS z aktualizacją, ale inne aplikacje Google czekają

YouTube na iOS rzeczywiście doczekał się już nowej wersji, ale inne aplikacje Google, w tym Gmail czy Maps, nadal czekają na nowe wersje. Domyślamy się, że te również wkrótce otrzymają aktualizacje. Nie wiadomo, kiedy jednak dokładnie to nastąpi. Pewnie w bardzo niedługim czasie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Signal

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij