Udostępnij
Tweetnij

Sklep Play dostanie nowe ustawienia. Google już je testuje

Sklep Play otrzyma nowe ustawienia. Google odświeży wygląd tej sekcji. Obecnie trwa program pilotażowy. Zobaczmy, co tu się zmieni w Google Play.

Sklep Play czekają kolejne zmiany. Jak dobrze wiemy, Google wprowadziło odświeżony interfejs w 2019 roku. Wkrótce pojawią się także nowe ustawienia. Obecnie trwa już jakiś ograniczony program pilotażowy, gdzie pojawiają się modyfikacje obejmujące sekcję. Zobaczmy, co tu dokładnie się zmieniło.

Nowe ustawienia, które ma dostać Sklep Play, widoczne są poniżej (górny zrzut ekranowy po lewej prezentuje obecny widok dla porównania). Znika menu hamburger i dostęp do poszczególnych opcji oferowany jest z poziomu przełącznika kont. Następnie mamy nowy podział z rozwijanymi menu. Google umieściło tu cztery główne sekcje, które widać poniżej. Zmiany wydają się być na plus.

Sklep Play Google nowe ustawienia Sklep Play Google nowe ustawienia

Nowe ustawienia w aplikacji Sklep Play na razie u nielicznych

Wspomniane modyfikacje w sekcji ustawienia nie są jeszcze ogólnodostępne. Na razie Google udostępniło je bardzo wąskiemu gronu użytkowników. Wygląda na to, że jest to wąski program pilotażowy typu A/B. To oznacza, że zmiany włączane są po stronie serwerów firmy. Pewnie z czasem pojawia się w Sklepie Play u wszystkich.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij