Udostępnij
Tweetnij

Aplikacja IMDb otrzymuje zmiany w interfejsie użytkownika

IMDb to aplikacja, która doczekała się zmian w interfejsie. Pojawia się nowe UI, gdzie dodano pasek dolny. Zobaczmy, co nowego wprowadzono do IMDb.

IMDb to popularna platforma dla fanów filmów czy seriali. Dostępna jest także w postaci aplikacji mobilnej na smartfony z systemami Android i iOS. Ta doczekała się zmian, które wprowadza najnowsza aktualizacja dystrybuowana na urządzenia z zielonym robotem. Pojawia się nowe UI, gdzie postawiono na pasek dolny.

Nową wersję IMDb widzicie na poniższych zrzutach ekranowych. U góry po lewej widać stary interfejs użytkownika sprzed zmian. Widzimy, że nowe UI stawia na pasek dolny. Tu umieszczono skróty do czterech sekcji. To ekran domowy, wyszukiwarka, wideo i konto użytkownika.

aplikacja IMDb nowe UI pasek dolny zmiany nowości co nowego aplikacja IMDb nowe UI pasek dolny zmiany nowości co nowego

Pasek dolny wnosi aplikacja IMDb w wersji 8.3

Wspomniane nowości wprowadzane są w aktualizacji IMDb z numerkiem 8.3. Nie jest ona jeszcze szeroko dostępna i prawdopodobnie dostęp oferowany jest w ramach testu. Jednak wkrótce powinna pojawić się u wszystkich. Warto dodać, że pod przyciskiem wyszukiwania są umieszczone także rekomendacje. Sama ogólna zawartość aplikacji wygląda mniej więcej tak samo. Tutaj nie zdecydowano się na wprowadzenie daleko idących modyfikacji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla Netfliksa

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij