Udostępnij
Tweetnij

Google Maps dostanie nowy ekran tras

Google Maps wkrótce dostanie nowy ekran tras. Część użytkowników aplikacji Mapy widzimy zmiany. Zobaczmy, co nowego pojawia się tu w Google Maps.

Google Maps cały czas udoskonalane są o nowe funkcje. Wkrótce pojawi się także nowy ekran tras, który jest już widoczny u części użytkowników. Co nowego się tu pojawia? Mamy okazję ujrzeć te zmiany na zrzucie ekranowym. Zobaczmy sobie, jak to ma wyglądać.

Nowy ekran tras z Google Maps widoczny jest poniżej po lewej stronie. Po prawej dla porównania dotychczasowy widok. Zmiany widoczne są już od samej góry. Dotychczasowy panel został zastąpiony przez taki pływający, gdzie znajduje się mniej opcji. Pasek z ikonkami wyboru sposobu podróżowania zniknął. Opcje te przeniesiono w dół i są teraz większe oraz mają postać przewijalnej listy. Cóż, nie wygląda to na zmianę na plus.

co nowego Mapy Google Maps ekran tras

Nowy ekran tras z Google Maps na razie u nielicznych

Na szczęście zmiany te nie zostały jeszcze wprowadzone na stałe w Google Maps i być może nie zostaną. Obecnie dostępne są u wybranych użytkowników. Jest to test typu A/B. To oznacza, że modyfikacje są włączane po stronie serwerów firmy.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij