Udostępnij
Tweetnij

Action Launcher beta dostaje stosy widżetów, jak z iOS 14 dla iPhone’ów

Action Launcher beta dostaje funkcję podobną do tej z iOS 14 dla iPhone’ów. Są to stosy widżetów. Zobaczmy, jak te widżety działają w Action Launcher.

Action Launcher beta doczekał się ciekawej funkcji. Dla użytkowników iPhone’ów nie jest to żadna nowość, bo została wprowadzona wraz z aktualizacją systemową w postaci iOS 14. To stosy widżetów. W ten sposób w jednym miejscu na ekranie można dodać kilka takich elementów, a następnie je przerzucać. Zobaczmy, jak to wygląda w praktyce.

Stosy widżetów dodane w aplikacji Action Launcher beta widzicie poniżej. Ich wsparcie wprowadziła aktualizacja do wydania z numerkiem 47.0beta2. Funkcja nie jest jednak pozbawiona błędów. Występują pewne problemy z ładowaniem zawartości i dotyczą one m.in. Gmaila, Keep czy Kalendarza Google. Takie są jednak uroki wersji poglądowej i jest jeszcze czas, aby to dopracować przed wprowadzeniem do finalnego wydania.

Action Launcher beta stosy widżetów iOS 14 iPhone Action Launcher beta stosy widżetów iOS 14 iPhone

Action Launcher beta ma stosy widżetów bardzo podobne do tych z iOS 14

W zasadzie działania funkcji dodanej w becie Action Launcher nie różni się niczym do tego, co znają użytkownicy iPhone’ów z iOS 14. Mamy możliwość dodania kilku elementów i te następnie można przesuwać z użyciem palca. W niedługim czasie rozwiązanie powinno zostać wprowadzone do finalnej wersji oprogramowania.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij