Udostępnij
Tweetnij

Adobe dodaje w narzędziu Acrobat Web edycję tekstu i obrazów z PDF-ów

Acrobat Web to aplikacja Adobe do edycji PDF-ów w przeglądarce. Jest duża aktualizacja dodająca edycję tekstu i obrazów. Zobaczmy, co nowego w Acrobat Web.

Acrobat Web to narzędzie Adobe pozwalające na edycję dokumentów PDF. Do tej pory aplikacja pozostawała pod kątem możliwości w tyle za desktopową wersją oprogramowania. Teraz to pomału ulega zmianie. Najnowsza aktualizacja wprowadza wyczekiwane nowości z zakresu edycji tekstu oraz obrazów. Zobaczmy, co nowego się pojawia.

Adobe przekazało, że narzędzie Acrobat Web jest dla niego ważnym produktem strategicznym. Z tego też powodu pojawia się edycja tekstu i obrazów w dokumentach PDF. Zmiana miała pojawić się wcześniej. Jednak występowały problemy wydajnościowe oraz takie, które obejmowały czcionki. Na tym jednak nie koniec, bo nowości jest więcej.

Adobe Acrobat Web to nie tylko edycja tekstu i obrazów w PDF-ach

Adobe dodało do narzędzia Acrobat Web także inne nowości związane z pracą z dokumentami PDF. Wśród nich są ochrona plików, scalanie dwóch w jeden czy też dzielenie na części. W drodze są także inne udoskonalenia, które aplikacja ma otrzymać w przyszłości. To z pewnością cieszy.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij