Udostępnij
Tweetnij

Google Chrome na Androida otrzyma listę do przeczytania

Google Chrome 90 na Androida dostanie ciekawą funkcję. To lista do przeczytania, która jest w wersji na iOS. Na premierę Google Chrome 90 trochę poczekamy.

Google Chrome 90 to przeglądarka internetowa, która obecnie znajduje się na etapie wersji poglądowej. Stabilnym wydaniem pozostaje to z numerkiem 88. W tej nowej edycji doszukano się ciekawej nowości. To lista do przeczytania, która jest znana użytkownikom urządzeń z iOS.

Lista do przeczytania w Google Chrome nie jest nowością. Przeglądarka internetowa w wersji na iOS ma taką funkcję od kilku lat. Dodano ją już w 2017 roku. Co jednak ciekawe, w przypadku wydań dla Windows i Androida takiej opcji nie ma. Dziwi to przede wszystkim w tym ostatnim przypadku. Jednak wraz z wydaniem z numerkiem 90 to się zmieni.

kiedy Google Chrome 90 Android lista do przeczytania

Lista do przeczytania na razie w poglądowym Google Chrome 90 na Androida

Funkcja ta została umieszczona w deweloperskiej wersji Chrome’a 90. Działa to na identycznej zasadzie, co na urządzeniach z iOS. Wystarczy z menu kontekstowego wybrać opcję Przeczytaj później. Po chwili artykuł trafia na specjalną listę. Stabilnej wersji tej przeglądarki spodziewamy się dopiero wiosną. Powinna ona zadebiutować w kwietniu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij