Udostępnij
Tweetnij

Facebook wylogował użytkowników iPhone’ów. Informuje, że „sesja wygasła”

Facebook na iOS zaliczył błąd. Użytkownicy iPhone’ów widzą komunikat o treści „sesja wygasła”. Następnie aplikacja prosi o ponowne logowanie.

Facebook tej nocy zaliczył wpadkę. Aplikacja na iOS ma jakiś błąd, który spowodował wylogowanie użytkowników iPhone’ów. Ci widzą komunikat o treści „sesja wygasła”, który znajdziecie poniżej. Następnie proszeni są o ponowne logowanie. Czym to jest spowodowane?

Trudno powiedzieć, z czego wynika ten błąd. Być może leży on po stronie serwerów popularnego serwisu społecznościowego. Problem można szybko naprawić, bo na kolejnym ekranie trzeba tylko dotknąć ikonkę własnego awataru i Facebook ponownie loguje użytkownika. Jednak część osób mających aplikację na iOS i korzystających z dwuskładnikowego uwierzytelniania raportuje, że ma problemy z ponownym zalogowaniem się.

facebook na iOS iPhone logowanie sesja wygasła zaloguj się ponownie błąd

Błąd „sesja wygasła” tylko w aplikacji Facebook na iOS dla iPhone’ów

Wspomniany problem dotyczy tylko aplikacji dla iPhone’ów. Facebook na urządzenia z systemem Android takiego błędu nie wyświetla. Firma potwierdziła te niedogodności i przekazała w oświadczeniu, że pracuje nad przywróceniem oprogramowania do normalnego działania. Najprawdopodobniej błąd ten został wywołany zmianą w konfiguracji, ale dokładna przyczyna nie została podana.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla Netfliksa

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij