Udostępnij
Tweetnij

Google Maps dostaje bardzo szczegółowy widok ulic

Google Maps dostaje kolejną nowość. To szczegółowy widok ulic. Funkcja pojawiła się w aplikacji dla czterech miast. Zobaczmy, jak to działa w Google Maps.

Google Maps to aplikacja, która cały czas jest rozwijana. Pojawia się kolejna nowość, którą jest szczegółowy widok ulic. Funkcja zapowiadana była już wcześniej. Teraz mamy okazję ją zobaczyć na przykładzie wybranych miast. Niestety, na razie takie opcje są mocno ograniczone, ale mimo wszystko rzućmy sobie na to okiem na zrzutach ekranowych.

Szczegółowy widok uli w Google Maps prezentują poniższe zrzuty ekranowe. Dokładnie te po prawej stronie. Po lewej dla porównania dotychczasowy wygląd. Widzimy, że dodano przejścia dla pieszych i wysepki oraz elementy zieleni znajdujące się w miastach. Pozostaje wierzyć, że takie informacje pojawią się wkrótce dla kolejnych miejscowości.

szczegółowy widok ulic w aplikacji Mapy Google Maps szczegółowy widok ulic w aplikacji Mapy Google Maps szczegółowy widok ulic w aplikacji Mapy Google Maps szczegółowy widok ulic w aplikacji Mapy Google Maps

Szczegółowy widok ulic w Google Maps na razie dla czterech miast

Nowość została wprowadzona na razie tylko w widoku dla czterech miast. Są to Londyn, Nowy Jork, Tokio oraz San Francisco. W innych miejscowościach dostępnych w Google Maps takiej funkcji na razie nie znajdziemy. Zapowiedziano ją już w sierpniu i teraz doczekaliśmy się jej wdrożenia.

Przeczytaj także: 5 wskazówek dla Windows 10

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij