Udostępnij
Tweetnij

Android Auto sprawia problemy z powiadomieniami, a rozwiązanie Google nie jest idealne

Android Auto sprawia problemy. To powiadomienia, które Asystent Google źle odczytuje. Rozwiązanie nie pomaga. Zobaczmy sobie te błędy z Android Auto.

Android Auto już od kilkunastu miesięcy sprawia problemy. Obejmują one powiadomienia oraz funkcję Asystent Google. Błędy wiążą się z niepoprawnym odczytywaniem wiadomości, co odbywa się w innym od domyślnego języka. Są one źle interpretowane i dochodzi do sytuacji, że użytkownik otrzymuje finalnie bełkot.

Jeden z użytkowników Android Auto z Francji twierdzi, że przychodzące do niego powiadomienia Asystent Google stara się odczytywać po angielsku. Pomimo tego, że domyślnym językiem jest francuski i w takim samym nadchodzą wiadomości. W czytanych słowach pojawia się bałagan. Błąd ten jest naprawdę stary.

Android Auto problemy powiadomienia Asystent Google

Problemy obejmujące Android Auto, powiadomienia i Asystenta Google już od miesięcy

Pierwsze raporty obejmujące te problemy są naprawdę nienowe. Pochodzą sprzed półtora roku. Google zaleca tutaj pewne rozwiązanie. Jest nim usunięcie dodatkowych języków z Android Auto. Problem jest jednak w tym, że mogą ich potrzebować inne aplikacje. Tak więc z pewnością nie jest to złoty środek. Pozostaje wierzyć, że wkrótce pojawi się inny.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Telegram

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij