Udostępnij
Tweetnij

Sygic trafia na Android Auto. Alternatywa dla Waze i Google Maps

Sygic doczekało się wersji na Android Auto. Aplikacja jest ciekawą alternatywą dla Google Maps i Waze. Sygic jest kolejną nawigacją dla Android Auto.

Sygic dołącza do aplikacji do nawigacji dla platformy Android Auto. Do tej pory użytkownicy mogli korzystać tylko z Google Maps oraz Waze. Teraz pojawia się ciekawa alternatywa. Stało się to możliwe za sprawą nowej inicjatywy, którą producent zielonego robota zainicjował w sierpniu tego roku z deweloperami. Teraz doczekaliśmy się efektu.

aplikacja Sygic na Android Auto alternatywa dla Google Maps Waze

Google Maps i Waze były do tej pory jedynymi aplikacjami dla Android Auto związanych z nawigacją. Sygic jest więc trzecią. Nie jest to jednak jeszcze sfinalizowane oprogramowanie. Na razie użytkownicy mogą skorzystać z wersji beta. Powinna ona jednak być szeroko dostępna. To oznacza, że do testów może dołączyć każdy chętny.

aplikacja Sygic na Android Auto alternatywa dla Google Maps Waze

Sygic to alternatywa dla Google Maps i Waze w Android Auto, ale w wersji beta

Chcąc przetestować Sygic w wersji dla Android Auto należy przystąpić do programu pilotażowego, co jest możliwe w Sklepie Play. Sam proces nie jest trudny. Potem pojawi się aplikacja oznaczona numerkiem 19.x, którą należy pobrać i zainstalować.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij