Udostępnij
Tweetnij

Google ułatwia dostęp do eksperymentów z Chrome Labs

Chrome Labs to sekcja przeglądarki, gdzie znajdują się różne eksperymenty. Google postanowiło ułatwić dostęp. Funkcje z Chrome Labs będą łatwiej dostępne.

Chrome Labs to specjalna sekcja popularnej przeglądarki internetowej Google. To właśnie tu znajduję się różne eksperymenty. Są to funkcje znajdujące się na etapie opracowywania, które można wypróbować wcześniej w postaci poglądowej. Firma zdecydowała się ułatwić dostęp do tych opcji. Co dokładnie zrobiono?

Opcje dostępne w Labs normalnie znajdziemy na stronie chrome://flags. Tutaj możemy aktywować różne poglądowe funkcje za pomocą tak zwanych flag. Jednak Google postanowiło lepiej wyeksponować ten panel. Zmiany pojawiły się w przeglądarce internetowej w kanale Canary, czyli wczesnopoglądowej. To specjalny przycisk, który widzicie poniżej.

Google Chrome Labs eksperymenty funkcje

Eksperymenty z Google Chrome Labs łatwiej dostępne poprzez ikonkę

Widzimy, że obok paska adresu pojawiła się nowa ikonka prezentująca zlewkę. To właśnie jej kliknięcie otwiera nowy moduł Chrome Labs, gdzie znajdują się eksperymenty. Na razie umieszczono tu tylko dwie nowe funkcje. To lista czytelnicza i wyszukiwanie na kartach. Z czasem pewnie będzie ich więcej. Z nowej opcji można na razie korzystać tylko w aplikacji na komputery.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij