Udostępnij
Tweetnij

Sklep Play na Google TV i Android TV dostaje drobne zmiany

Sklep Play na urządzenia z Google TV i Android TV doczekał się małych zmian. Wśród nich są zmodyfikowane ikonki. Zobaczmy, jak zmienił się ten Sklep Play.

Sklep Play jest dostępny także na telewizory z systemem Android TV. Jak i również dla nowego Chromecasta z platformą Google TV. Aplikacja doczekała się pewnych kosmetycznych zmian. Nie są one duże, ale i tak z pewnością warto zobaczyć, co tak naprawdę uległo modyfikacjom i zmianom.

Pierwsza zmiana, którą wprowadza odświeżony Sklep Play dla Google TV i Android TV, to nowe ikony, które zastępują frazy Aplikacje, Gry i Moje aplikacje. Znajdują się one w górnej części interfejsu. Podświetlenie ikony powoduje wyświetlenie jej dotychczasowej nazwy. Następnie mamy przeniesiony przycisk wyszukiwania i nieco zmodyfikowane wyszukiwanie.

Sklep Play Android TV Google TV zmiany nowe ikonki Sklep Play Android TV Google TV zmiany nowe ikonki Sklep Play Android TV Google TV zmiany nowe ikonki Sklep Play Android TV Google TV zmiany nowe ikonki

Sklep Play dla Android TV i Google TV z prostszym przełączaniem kont

Co bardzo ważne, nowy Sklep Play dla urządzeń z platformami Android TV i Google TV wprowadza także łatwiejsze przełączanie się pomiędzy kontami. Następnie mamy modyfikacje w sekcji ustawienia, które też wydają się być na plus. Nie zapomniano także o ulepszeniach obejmujących obszar Moje aplikacje. Zmiany są drobne, ale z pewnością pozytywne.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij