Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google z wyczekiwaną nowością w Google Maps

Asystent Google dostaje w aplikacji Mapy wypatrywany tryb samochodowy. Funkcja w Google Maps pojawia się w wersji Preview. Nie jest więc jeszcze gotowa.

Asystent Google i jego tryb samochodowy to nowość, na którą czekało sporo osób. Do tej pory wiedzieliśmy, że taka funkcja jest coraz bliżej. Teraz rozwiązanie w końcu pojawia się w aplikacji Google Maps. Zobaczmy więc sobie, jak to dokładnie działa.

Tryby samochodowy dla funkcji Asystent w aplikacji Google Maps ma przyjazny dla kierowcy interfejs użytkownika. Pojawia się on w dolnej części okna programu, co możecie sobie zobaczyć na załączonej niżej animacji. Nowość można już włączyć na kilka sposobów. Niestety, oficjalnie nie w Europie. Taka opcja została oddana na razie w ręce użytkowników ze Stanów Zjednoczonych. Muszą oni ponadto mieć ustawiony główny język na angielski.

tryb samochodowy Preview aplikacje Asystent Google Maps mapy

Tryb samochodowy dla funkcji Asystent Google w Google Maps na razie w wersji Preview

Warto dodać, że nowy tryb samochodowy udostępniany jest użytkownikom w wersji Preview. Nie jest to więc jeszcze sfinalizowana funkcja. Raczej ma charakter wydania beta. Na razie nie wiadomo, kiedy i gdzie Asystent otrzyma to rozwiązanie w finalnej postaci.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij