Udostępnij
Tweetnij

Aparat Google 8.1 wprowadza funkcje z Pixel 5 na starsze Pixele

Aparat Google 8.1 to nowa aktualizacja aplikacji. Wnosi na starsze Pixele funkcje z modelu Pixel 5. Część z nich wykorzystają jednak tylko właściciele Pixel 4.

Aparat Google 8.1 to najnowsza aktualizacja popularnej aplikacji. Docenią ją przede wszystkim właściciele starszych wersji smartfonów z logo G. Wynika to z faktu, że nowa wersja oprogramowania wnosi na poprzednie modele wybrane funkcje z Pixel 5. Oczywiście nie wszystkie, ale i tak pojawiają się pewne ciekawe nowości.

Aparat Google 8.1 powinien działać ze wszystkimi Pixelami począwszy od modeli 2 i 2 XL. Zmiany obejmują pewne przeprojektowane okna. Nowe funkcje to skróty zoomu czy Audio Zoom, które służy do redukcji szumów. Warto też wspomnieć o trybie Cinematic Pan, który pozwala na robienie lepszych zdjęć panoramicznych.

Aparat Google 8.1 wnosi funkcje z Pixel 5, ale niektóre są dostępne tylko w Pixel 4

Warto dodać, że nie wszystkie funkcje w aplikacji Aparat Google 8.1 będą dostępne dla wszystkich użytkowników starszych modeli. Część z nich, jak chociażby wspomniany Cinematic Pan, będzie do użytku tylko dla właścicieli telefonów Pixel 4 oraz 4 XL. Warto to mieć na uwadze. Aktualizacja do nowej wersji jest już udostępniana.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij