Udostępnij
Tweetnij

YouTube na Androida dostaje ikonki, które znamy z iOS

YouTube na Androida otrzymuje nowe ikonki, które dodano na dolnym pasku. Znamy je już z iOS. Google zdecydowało się je ujednolicić w aplikacji YouTube.

YouTube rozpoczął program pilotażowy, gdzie w wersji na urządzenia z systemem Android zaczęły pojawiać się nowe ikonki na dolnym pasku, już na początku października. To wtedy u części użytkowników podmieniono te elementy na takie, które przypominają z aplikacji na iOS. Wygląda na to, że Google zdecydowało się je wprowadzić na stałe. Skąd to wiemy?

YouTube na Androida u coraz większej liczby użytkowników zaczyna wyświetlać te nowe ikonki. Te nowe, które doskonale znamy z aplikacji na iOS, widzicie poniżej. Jeszcze dalej możecie zobaczyć dolny pasek sprzed wprowadzenia modyfikacji. Czy te zmiany są na plus, to musicie już zdecydować sami.

YouTube nowe ikonki Android iOS aplikacje YouTube nowe ikonki Android iOS aplikacje

YouTube na Androida dostaje pasek i ikony jak z iOS, ale jeszcze nie u wszystkich

Zmiany te najpierw były widoczne w wersji beta aplikacji YouTube. Jednak teraz zaczyna je widzieć coraz więcej użytkowników stabilnej wersji na urządzenia z systemem Android. Nie są jednak widoczne u każdego. Co pewnie ulegnie zmianie w niedługim czasie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij