Udostępnij
Tweetnij

YouTube na iOS uaktualniony o wsparcie HDR dla modeli iPhone 12

YouTube na iOS został uaktualniony o wsparcie dla HDR na smartfonach iPhone 12. Funkcję obsługują modele z ekranami OLED. Nowość dodano w YouTube 15.45.2.

YouTube na iOS doczekał się aktualizacji, którą docenią właściciele smartfonów iPhone 12 oraz iPhone 12 Pro. Nowa wersja popularnej aplikacji wnosi obsługę obrazu z HDR dla tych modeli. Nie jest to zupełna nowość w przypadku telefonów Apple. Jednak uaktualnienie dodaje obsługę najnowszych urządzeń.

Chcąc sprawdzić, czy macie dostęp do obrazu z HDR na smartfonach iPhone 12 musicie uruchomić aplikację YouTube i wybrać zgodny film. Potem należy dotknąć menu z trójkropkiem i zmienić jakość. Jeśli dane wideo będzie wspierać funkcję, to pojawią się odpowiednie opcje. Podobne do tych, które widzicie na poniższych zrzutach ekranowych.

YouTube na iOS HDR iPhone 12 aktulizacja

HDR dla modeli iPhone 12 w aplikacji YouTube na iOS z numerem 15.45.2

Chcąc uzyskać dostęp do filmów z HDR musicie posiadać aplikację YouTube z numerkiem 15.45.2 lub nowszą wersję. Jest ona już udostępniana poprzez sklep App Store. Tak więc jest bardzo możliwe, że już ją macie. Funkcja została dodana już w 2017 roku, ale działa tylko na tych urządzeniach, które mają ekrany OLED (począwszy od modelu X).

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij