Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google i tryb samochodowy. Google Maps 10.53.1 zwiastują nową funkcję

Asystent Google dostanie tryb samochodowy. Jego nadejście zwiastuje Google Maps 10.53.1. Mamy okazję zobaczyć nowy ekran startowy dla tej funkcji.

Asystent Google otrzyma nowy tryb samochodowy, co wiemy nie od dziś. Taka funkcja jest w przygotowaniu od dłuższego czasu. Jej rychłe nadejście zdaje się zwiastować aplikacja Google Maps 10.53.1. W niej doszukano się nowego ekranu powitalnego dla nadchodzącej funkcji, który mamy okazję zobaczyć na poniższym zrzucie ekranowym. Rzućmy sobie na to okiem.

Google Maps 10.53.1 skrywa ekran, który widzicie niżej. Informuje on o tym, że Asystent Google ma już nowy tryb samochodowy i można go wypróbować. Włączenie funkcji sprawia, że pojawią się udoskonalone komendy głosowe. Następnie mamy duże przyciski z różnymi opcjami, z których można wygodnie korzystać.

Asystent Google Maps 10.53.1 tryb samochodowy

Google Maps 10.53.1 to nie tylko tryb samochodowy dla funkcji Asystent Google

W tej wersji aplikacji Mapy dostrzeżono coś jeszcze. To nowe opcje do zmiany języka w interfejsie oprogramowania. Na razie są to zapiski w kodzie, ale prace nad takim rozwiązaniem są prowadzone. Na razie ciągle nie wiadomo, kiedy Asystent Google dostanie wspomniany tryb samochodowy u wszystkich użytkowników.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij