Udostępnij
Tweetnij

Apple Music 3.4 na Androida dostępne. Wnosi nowości z iOS 14

Apple Music 3.4 to najnowsze wydanie aplikacji na Androida. Wnosi ona nowości wprowadzone wcześniej w iOS 14. Zobaczmy, co nowego trafi do Apple Music.

Apple Music 3.4 na Androida już wcześniej dostępne było w poglądowej wersji beta. Teraz aplikacja doczekała się finalnej odsłony, która jest udostępniana dla wszystkich użytkowników. Co nowego tu znajdziemy? Nowości jest sporo i część z nich już wcześniej wprowadzono w aktualizacji iOS 14 dla iPhone’ów.

Apple Music 3.4 to nowości, które nie tylko dodano w iOS 14

Apple Music 3.4 wprowadza nową ikonę, co jest pierwszą rzeczą rzucającą się w oczy. Następnie mamy nową sekcję Słuchaj teraz, którą to doskonale znamy z iOS 14. To odświeżona sekcja z rekomendowaną muzyką do słuchania. Funkcja bazuje na spersonalizowanych utworach i playlistach dobieranych dla każdego użytkownika. Wcześniej był to moduł o nazwie Dla Ciebie.

aplikacja Apple Music 3.4 na Androida co nowego nowości iOS 14 aplikacja Apple Music 3.4 na Androida co nowego nowości iOS 14 aplikacja Apple Music 3.4 na Androida co nowego nowości iOS 14 aplikacja Apple Music 3.4 na Androida co nowego nowości iOS 14 aplikacja Apple Music 3.4 na Androida co nowego nowości iOS 14

Następnie mamy nową sekcję wyszukiwania. W aktualizacji Apple Music 3.4 na Androida jest także dynamicznie generowane tło pod odtwarzaną muzykę. Jest też nowy przycisk dla nieskończonego odtwarzania, który zapewnia ciągłe włączanie utworów po odsłuchu albumu czy playlisty. Dodano również nowe menu udostępniania do Facebooka, Instagrama i Snapchata.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla Google Maps

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij