Udostępnij
Tweetnij

Spotify z nową opcją logowania. To konto Google

Spotify dodało nową opcję logowania. Tym razem jest to konto Google. W ten sposób użytkownicy aplikacji mają więcej możliwości. Jakie inne opcje ma Spotify?

Spotify ma różne opcje logowania. Standardowo są to poprzez adres e-mail lub Facebooka. W przypadku aplikacji na urządzenia z systemem iOS od jakiegoś czasu dostępne jest też zaloguj z Apple. W tym tygodniu pojawiła się kolejna możliwość i jest nią konto Google.

Nowa funkcja pojawiła się w Spotify w ostatnim czasie. Świadczy o tym niedawne dodanie informacji obejmujących konto Google na stronach wsparcia Szwedów. Sama nowość musiała zostać dodana do aplikacji w ciągu ostatnich 48 godzin. Wcześniej nie była widoczna i najpierw dostrzeżono ją w kliencie na urządzenia z Androidem i wersji webowej.

aplikacja Spotify opcje logowania konto Google

Spotify i logowanie poprzez konto Google także w aplikacji na iOS

Ostatnio taka nowość została dodana także w aplikacji Spotify na urządzenia z iOS. Potwierdza to nasz zrzut ekranowy z iPhone’a, który tu załączam. Nie jestem pewna, jak sytuacja wygląda obecnie w wersji dla Windows. Nawet jeśli taka opcja logowania nie została tam jeszcze dodana, to z pewnością w niedługim czasie się pojawi.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij