Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google i tryb samochodowy – nowa funkcja już wdrażana

Asystent Google dostaje tryb samochodowy. To nowa funkcja, która jest już wdrażana. Zaczyna widzieć ją na urządzeniach z systemem Android coraz więcej osób.

Asystent Google dostał zapowiedź tego rozwiązania już w trakcie konferencji I/O 2019. Potem nowa funkcja zaczęła zbliżać się wielkimi krokami. Teraz tryb samochodowy zaczyna być wdrażany. Widzi go coraz więcej użytkowników telefonów z systemem Android. Zobaczmy sobie, jak to dokładnie wygląda.

Tryb samochodowy dla Asystenta Google pokazuje nam duże inspiracje interfejsem Android Auto. Widzimy duże kontrolki, które łatwo trafić palcem. Są tu skróty do różnych funkcji. W trakcie nawigacji widać to, co znamy z aplikacji Mapy. Poniżej możecie to obejrzeć na zrzutach ekranowych, które pochodzą z serwisu źródłowego.

Asystent Google nowa funkcja tryb samochodowy jak włączyć Android Asystent Google nowa funkcja tryb samochodowy jak włączyć Android Asystent Google nowa funkcja tryb samochodowy jak włączyć Android

Asystent Google i nowy tryb samochodowy to funkcja niedostępna u wszystkich

Nowy tryb samochodowy nie jest jeszcze widoczny u wszystkich użytkowników. Asystent Google dostaje go w różnych wersjach aplikacji głównej i Map. Tak więc wynika to z innego czynnika. Tym musi być zapewne aktywacja funkcji po stronie serwerów firmy. Wkrótce pewnie opcja zacznie pojawiać się szerzej.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij