Udostępnij
Tweetnij

Instagram obchodzi urodziny i pozwala na zmianę ikonki

Instagram obchodzi urodziny. Jeśli zastanawialiście się nad tym, jak zmienić ikonę aplikacji na telefonie iPhone, to jest to możliwe. Jak to zrobić?

Instagram w tym tygodniu obchodzi 10. urodziny. Z tej okazji można zmienić w aplikacji ikonę. Jak to zrobić? Jest to bardzo proste. W tym krótkim poradniku dowiemy się tego na przykładzie iPhone’a. Chcąc uzyskać taki efekt należy wykonać czynności opisane poniżej.

Jak zmienić ikonę aplikacji Instagram na telefonie iPhone

1. Upewniamy się, że mamy aktualne wydanie aplikacji z App Store.

2. Uruchamiamy Instagram i udajemy się do sekcji Ustawienia. Pozostajemy w tym miejscu.

3. Przesuwamy palcem w dół ekranu do momentu, aż pokażą się widoczne niżej emotikony. Pociągamy do końca, aż wysypie się konfetti.

Instagram jak zmienić ikonę aplikacji w telefonie iPhone

4. Po chwili aplikacja przywita ekranem widocznym poniżej. W tym miejscu można sobie zmienić ikonę na inną. Do wyboru jest kilka różnych.

Instagram jak zmienić ikonę aplikacji w telefonie iPhone

Jak nietrudno zauważyć, jest to bardzo proste. Możliwość zmiany ikony w aplikacji Instagram na iPhonea’ch z pewnością cieszy. Tym bardziej, że ta najnowsza nie podobała się wielu użytkownikom. Ci po prostu woleli jedną ze starszych.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło: opracowanie własne

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij