Udostępnij
Tweetnij

Google Play Pass debiutuje w Polsce. Znamy cenę usługi

Google Play Pass to usługa, która w końcu debiutuje w Polsce. Cena jest niska. W ten sposób zyskuje się dostęp na aplikacje i gry. Co ma Google Play Pass?

Google Play Pass to usługa, która debiutowała rok temu. Teraz doczekaliśmy się jej dostępności w Polsce. Ile trzeba zapłacić za aplikacje i gry dostępne w tym pakiecie? Cena to 22,99 złotych miesięcznie. Można jednak zdecydować się na abonament roczny, który wyceniono na 139,99 złotych i w ten sposób trochę zaoszczędzić.

Google Play Pass to usługa, która zawiera aplikacje i gry, w których nie ma żadnych reklam oraz mikropłatności. Obecnie znajdziemy tu już setki tytułów. Wśród nich są na przykład Sonic the Hedgehog, Levelhead, Stardew Valley czy narzędzie Photo Studio Pro. Dostęp w Polsce będzie oferowany jeszcze w tym tygodniu. Będzie to możliwe na urządzeniach z Androidem.

usługa Google Play Pass cena w Polsce opinie czy warto aplikacje gry Android

Usługa Google Play Pass dostanie wkrótce nowe aplikacje i gry

Google Play Pass cały czas się rozwija. Producent zapowiada, że przed końcem tego roku pojawią się kolejne aplikacje i gry. Wśród nich będą m.in. kultowe Wormsy od Team17 czy Dakka Squadron od Phosphor. Wszystkie pozycje dostępne w ramach abonamentu są oznaczone specjalnym biletem. Daje on możliwość korzystania z oprogramowania w usłudze bez ograniczeń.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij