Udostępnij
Tweetnij

Messenger i Instagram dostają jeden czat. Facebook wprowadza zmiany

Messenger i Instagram zapewnią lepszą integrację. Facebook wprowadza w aplikacjach jeden czat. W ten sposób Instagram dostanie funkcje, które ma Messenger.

Instagram i Messenger doczekały się lepszej integracji, którą Facebook zapowiadał już jakiś czas temu. Pojawia się jeden czat. W ten sposób wiadomości prywatne zostaną zunifikowane. Nowości są już wprowadzane do aplikacji na wybranych rynkach. Z czasem mają być dostępne globalnie, ale tutaj konkretnego terminu wprowadzenia funkcji nie podano.

aplikacje Facebook Messenger Instagram jeden czat aplikacje Facebook Messenger Instagram jeden czat

Instagram dostaje jeden czat, a więc najlepsze funkcje z komunikatora Messenger

Ujednolicony czat w aplikacji Instagram, a więc w ten sposób otrzymuje najlepsze rozwiązania, które znamy z komunikatora Messenger. Facebook wyjaśnia, że w ten sposób komunikacja ze wszystkimi użytkownikami obu aplikacji zostanie znacząco ułatwiona. Jest też tryb zanikania, gdzie można wysyłać znikające wiadomości. Firma wspomina też, że wkrótce zostanie wprowadzone wspólne oglądanie.

aplikacje Facebook Messenger Instagram jeden czat aplikacje Facebook Messenger Instagram jeden czat

Instagram i Messenger poprzez jeden czat pozwalają także na wybór kolorów czy dalsze przesyłanie do znajomych lub ich grup. Facebook wspomina także o naklejkach czy reakcjach w postaci emoji. Jest także kontrola nad tym, kto może wysyłać do nas wiadomości. Warto też wspomnieć o efektach, które można dołączać do konwersacji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikator WhatsApp

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij