Udostępnij
Tweetnij

iOS 14 dostaje użyteczny widżet Google

iOS 14 wprowadza widżety na ekranie domowym. Wśród nich użyteczny widżet Google, który dodano w aktualizacji aplikacji. Zobaczmy, co on daje w iOS 14.

iOS 14 to duża aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów, która wprowadza mnóstwo nowości. Wśród nich są widżety czy bardzo ciekawe stuknięcie w tył obudowy. Poszczególne aplikacje już dostają aktualizacje, które wprowadzają obsługę pierwszej funkcji. Wśród nich pojawia się także widżet Google.

Wspomniany widżet Google dodano wraz z aktualizacją z numerkiem 125.1, która jest już dostępna do pobrania z poziomu App Store. W ten sposób można dodać moduł składający się z czterech elementów. Są to wyszukiwarka, obiektyw, wyszukiwanie głosowe i tryb incognito. Dotknięcie każdego z nich uruchamia aplikację w konkretnym trybie.

iOS 14 widżet Google

Widżet Google w iOS 14 dodasz w prosty sposób

Taki widżet Google można dodać na urządzeniu z iOS 14 w bardzo prosty sposób. Wystarczy tylko przejść do edycji ekranu początkowego i następnie na liście dostępnych widżetów znaleźć ten z aplikacji giganta z Mountain View. Do wyboru jest także prostszy widok kompaktowy. On jednak daje tylko szybki dostęp do wyszukiwania.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij