Udostępnij
Tweetnij

W przyszłym roku będą dwie aktualizacje emoji, ale jedna z nich trafi do systemów w 2022 roku

Nowe emoji 13.1 to mniejsza aktualizacja emotek, którą zobaczymy w 2021 roku. Jeszcze przed większą Unicode 14. Nie wprowadzi ona zbyt wiele nowych emoji.

Nowe emoji 13.1 są już gotowe, o czym poinformowało konsorcjum sprawujące pieczę nad emotkami. Będzie to aktualizacja, którą zobaczymy wcześniej w 2021 roku. Jeszcze przed dużym uaktualnieniem, czyli Unicode 14, które opóźniono. Jak dobrze wiemy, prace nad nim przeciągną się w czasie z powodu pandemii koronawirusa.

Emoji 13.1 będzie więc taką pośrednią aktualizacją. Znajdziemy tam tylko siedem zupełnie nowych emotek. Pozostała aktualizacja obejmuje 210 nowych odcieni skóry dla wieloosobowych emotikonów par z sercem i całujących się par. Te zupełnie nowe to serce w ogniu, serce z bandażem, kobieta z brodą, osoba z brodą, buźka wydychająca, buźka w chmurach i buźka ze spiralnymi oczami.

nowe emoji 13.1 Unicode 14 kiedy jakie nowe emotki nowe emoji 13.1 Unicode 14 kiedy jakie nowe emotki

Nowe emoji 13.1 jeszcze przed Unicode 14 na 2021 rok

Unicode 14 powinno być normalnie gotowe w marcu 2021 roku i udostępnione latem. Jednak prace nad tą aktualizacją przesunięto o sześć miesięcy. Dlatego w przyszłym roku zobaczymy tylko nowe emoji 13.1, a więc taką aktualizację uzupełniającą dla emotikonów. Na więcej trzeba będzie trochę poczekać. Do początku 2022 roku, kiedy to powinny się pojawić.

nowe emoji 13.1 Unicode 14 kiedy jakie nowe emotki nowe emoji 13.1 Unicode 14 kiedy jakie nowe emotki

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij