Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google dostaje nowe ustawienia. Widzi je coraz więcej osób

Asystent Google cały czas jest rozwijany i teraz dostaje nowe ustawienia, które były testowane od kilku miesięcy. Widzi je coraz więcej osób, a więc są one najpewniej już szeroko udostępniane. Na razie zaczynają się pojawiać w kanale beta. Zobaczmy więc, co dokładnie zmienia się w Asystencie Google w tym miejscu.

Asystent Google otrzymał owe ustawienia w formie testu już w lutym. Potem program pilotażowy zaczął być rozszerzany o kolejnych użytkowników. Wygląda na to, że firma zdecydowała się na wdrożenie zmian na szerszą skalę. Pojawiają się one u coraz większej ilości osób. Na razie jednak u tych, które znajdują się w kanale beta.

Asystent Google i nowe ustawienia – co się zmienia

Nowe ustawienia w funkcji Asystent Google widoczne są poniżej. Najpierw widoczny jest awatar i nazwa użytkownika. Następnie mamy skróty do zarządzania kontem i danych. Zniknęło za to pole wyszukiwania dla ustawień, które pojawiało się w ramach testu. Niżej znajduje się lista grupująca najpopularniejsze opcje. Wcześniej pogrupowane one były w cztery zakładki.

Asystent Google nowe ustawienia Asystent Google nowe ustawienia

Nowe ustawienia można rozwinąć. Wtedy pojawia się pełna lista z opcjami, która prezentuje 34 pozycji. Zmiany na razie nie są widoczne u wszystkich użytkowników. Niedługo jednak Asystent Google powinien je dostać wszędzie. Na razie pojawiają się w kanale beta w aplikacji na Androida z numerkiem 11.24. W przypadku iOS nie są jeszcze widoczne.

Przeczytaj także: 8 wskazówek dla komunikatora Messenger

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij