Udostępnij
Tweetnij

Google Maps na iOS z popsutym Street View po aktualizacji

Google Maps na iOS niedawno uaktualniono do wersji z numerkiem 5.49. Aktualizacja okazała się być kłopotliwa i zauważono problemy ze Street View. Błąd sprawia, że jest trudniej uzyskać dostęp do tej funkcji, choć ciągle jest to możliwe. Zapewne wkrótce Mapy Google otrzymają gotowe rozwiązanie zaistniałego bugu.

Google Maps to aplikacja, która jest także bardzo popularna wśród użytkowników iPhone’ów. Jednak najnowsza aktualizacja platformy w wersji na iOS ma błąd. Pojawił się on wydaniu z numerkiem 5.49, które w App Store dodano pod koniec lipca. Niedługo po tym użytkownicy zaczęli skarżyć się na problemy z dostępem do funkcji Street View.

Usługa Street View w najnowszej wersji Google Maps nie działa prawidłowo. Próba uzyskania dostępu do tej funkcji w mapach na iOS jest po prostu utrudniona. Wynika to z faktu, że przycisk dostępu znika po upuszczeniu pinezki. Czy można sobie z tym jakoś poradzić? Okazuje się, że tak.

Problem ze Street View w Google Maps na iOS ma tymczasowe rozwiązanie

Chcąc uzyskać dostęp do widoku ulicy w Mapach Google na urządzenia z iOS można po prostu spróbować poprzez wyszukiwanie adresu miejsca. Tutaj opcja Street View powinna być często dostępna. Błąd pewnie zostanie usunięty, ale nie wiadomo, kiedy to nastąpi. Występuje już od ładnych paru dni.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki do komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij