Udostępnij
Tweetnij

Apple Events, gdzie obejrzymy WWDC 2020, trafia do Apple TV

Apple Events zostało zintegrowane bezpośrednio z Apple TV i nastąpiło to na kilka dni przed WWDC 2020. To tam będzie można obejrzeć poniedziałkowy keynote otwierający wydarzenie. Już 22 czerwca spodziewamy się zapowiedzi systemów iOS 14 oraz macOS 10.16. Pojawią się również inne nowości szykowane przez giganta.

Apple Events do tej pory było osobną aplikacją na Apple TV, gdzie można było oglądać konferencje firmy z Cupertino. Również starsze wydarzenia. Przed nami keynote otwierający WWDC 2020, gdzie zobaczymy iOS 14 i macOS 10.16. Gigant postanowił w tym roku zintegrować oprogramowanie w swojej platformie.

Apple Events jest teraz częścią Apple TV. Dotyczy to na razie aplikacji dostępnej na tvOS. W przypadku tej na telewizory (sprawdziliśmy dla tej na Smart TV Samsunga) nowej sekcji jeszcze nie ma. Być może jeszcze przed WWDC 2020 się pojawi. Tego jednak na razie nie wiemy.

Apple Events Apple TV gdzie oglądać keynote WWDC 2020

Keynote z WWDC 2020 obejrzymy nie tylko w Apple Events

Warto dodać, że aplikacja Apple TV, gdzie zintegrowano Events, nie będzie jedynym sposobem na obejrzenie poniedziałkowego keynote otwierającego WWDC 2020. Będzie to możliwe również na YouTubie. Gigant z Cupertino już udostępnił stosowny link, gdzie będzie można oglądać transmisję. Start już o godzinie 19:00 w poniedziałek. Niedługo po wydarzeniu deweloperzy otrzymają bety oprogramowania.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla głośnika HomePod

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij