Udostępnij
Tweetnij

Android Auto ponownie dostanie integrację z aplikacją Kalendarz Google

Android Auto niegdyś oferowało głębszą integrację z aplikacją Kalendarz Google. Potem jednak oprogramowanie przeprojektowano i pewne funkcje niestety przepadły. Wygląda jednak na to, że Android Auto wkrótce je uzyska. Google przygotowuje się do ponownego zapewnienia integracji z Kalendarzem w tej platformie.

Android Auto i integracja z aplikacją Kalendarz Google to rozwiązanie, które zapewne pamięta część z was. Potem firma zdecydowała się na duże odświeżenie platformy, co też poniosło ze sobą pewne konsekwencje z zakresu funkcjonalności. Opcje zostaną jednak przywrócone, co sugeruje kod źródłowy oprogramowania. Zobaczmy, czego można się spodziewać.

Kod źródłowy ostatniej wersji Android Auto zwiastuje, że Kalendarz Google odzyska własne integracje. W tym skróty, których to obecnie brakuje. Nie ma także powiadomień o nadchodzących wydarzeniach z kalendarza, jak i wielu innych opcji. To wszystko jednak powinno powrócić na ekran. Wiemy, że informacje będzie można wybierać i przeglądać.

Kalendarz Google integracja z Android Auto

Nie wiadomo, kiedy Kalendarz Google odzyska integrację z Android Auto

Pamiętajmy, że na razie są ty tylko wzmianki w kodzie, które sugerują powrót integracji. Nie wiadomo, kiedy jednak Kalendarz Google odzyska ją w Android Auto. Jest możliwe, że trochę jeszcze na to poczekamy. Na pocieszenie pozostaje fakt, że prace w tym kierunku są prowadzone.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki do komunikatora WhatsApp

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij