Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 2004 sprawia problemy z Google Chrome

Windows 10 2004 to aktualizacja, która sprawia pewne problemy. Do tych istniejących dołączają kolejne, które związane są z Google Chrome. Użytkownicy popularnej przeglądarki skarżą się na błędy związane z logowaniem. W systemie Windows 10 2004 dochodzi po prostu do wylogowania z konta Google, co bywa uciążliwe.

Windows 10 2004 to system, który sprawia różne problemy. Już wcześniej wspominaliśmy wam o znanych błędach i teraz pojawiają się kolejne. Tym razem związane z przeglądarką internetową Google Chrome, na które skarżą się użytkownicy tej aplikacji oraz ostatnich okienek. Czym dokładnie się objawiają?

Użytkownicy Google Chrome raportują, że w systemie Windows 10 2004 dochodzi do wylogowania z konta. Tym samym nie można korzystać ze zsynchronizowanych elementów. Zapominane są zapamiętane hasła do stron. Co ważne, u wybranych osób tracone są także dane z rozszerzeń. Przed majową aktualizacją takie problemy nie występowały.

kiedy aktualizacja Windows 10 2004 RTM 20H1 Microsoft problemy z Google Chrome

Problemy z Google Chrome w Windows 10 2004 można rozwiązać

Google czy Microsoft na razie nie mają gotowego rozwiązania dla tych błędów. Jednak jeden ze specjalistów od spraw bezpieczeństwa w firmie z Mountain View proponuje tymczasowe obejście. Polega ono na zamknięciu procesu chrome.exe. Następnie zablokowaniu komputera z Windows 10 2004 (co można zrobić wciskając klawisze Win + L). Potem należy odblokować urządzenie i ponownie uruchomić przeglądarkę. To sprawi, że aplikacja będzie działać normalnie i problemy z wylogowaniem ustąpią.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i funkcje do Messengera

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij