Udostępnij
Tweetnij

Gmail dostaje nowy przycisk do tworzenia wiadomości

Gmail to aplikacja, która cały czas jest rozwijana. Google postanowiło wprowadzić do niej nowy przycisk do tworzenia wiadomości. Pojawia się on w aplikacji na urządzenia z systemem Android. Przyjmuje on dwie postacie. Jedną jest okrągły przycisk z ikonką. Natomiast druga wersja jest rozciągnięta w poziomie.

Gmail co jakiś czas otrzymuje większe lub mniejsze zmiany. Najnowszą z nich z pewnością można zaliczyć do tych drugich, bo jest ona czysto kosmetyczna. Co nie zmienia uwagi, że z pewnością warto ją odnotować. To nowy przycisk do tworzenia wiadomości. Pojawia się on w aplikacji na urządzeniach pracujących pod kontrolą systemu Android.

Nowy przycisk do tworzenia wiadomości w aplikacji Gmail ma dwie formy. Pierwszą jest rozciągnięta wersja z zaokrąglonymi narożnikami. Jest tam umieszczona ikona i napis. Jednak w trakcie przewijania okna programu w dół przyjmuje formę okrągłą. Możecie to zobaczyć na poniższych zrzutach ekranowych (dwóch po prawej). Po lewej stronie stary widok.

Google Gmail nowy przycisk wiadomości

Nowy przycisk tworzenia wiadomości w aplikacji Gmail 2020.05.17.313130477

Nowość pojawia się w aktualizacjiaplikacji Gmail na Androida z numerkiem 2020.05.17.313130477. Jest ona już dystrybuowana poprzez Sklep Play. Z pewnością jednak nie jest jeszcze widoczna u wszystkich, co wkrótce powinno ulec zmianie. Nie powinno to zająć więcej, jak kilka najbliższych dni.

Przeczytaj także: WhatsApp – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij