Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google dostanie nowe ustawienia

Asystent Google cały czas jest rozwijany i dowiadujemy się, że pojawią się nowe ustawienia. W planach są zmiany, które obejmują przeprojektowanie panelu z poszczególnymi opcjami. W nowej wersji będzie im poniekąd bliżej do tych ustawień, które ma sam Android. Na razie modyfikacje nie są jeszcze ogólnodostępne.

Asystent Google ma otrzymać nowe ustawienia, których doszukano się w aplikacji. Na razie są one ukryte, ale serwis źródłowy po dekompilacji zdołał je włączyć. Stąd też mamy zrzuty ekranowe, na których mamy okazję to obejrzeć. Zobaczmy, jakie zmiany są w przygotowaniu i czego można się spodziewać.

Nowe ustawienia w Asystencie Google widzicie na poniższych zrzutach ekranowych na dole i tym po prawej u góry. W środku jest aktualny widok dla porównania, a po lewej panel z opcjami, które ma Android. Jak nietrudno zauważyć, u góry pojawia się wyszukiwarka, która pozwala szybko odnaleźć konkretną funkcję. Niżej nazwa użytkownika ze skrótem do zarządzania kontem i danymi, a dalej poszczególne opcje. Pojawia się także przycisk Zobacz więcej, który odkrywa wszystkie elementy. Domyślnie część z nich jest schowana.

Asystent Google nowe ustawienia Asystent Google nowe ustawienia

Na razie nie wiadomo, kiedy Asystent Google otrzyma nowe ustawienia

Obecnie te nowe ustawienia są ukryte, ale wiemy, że prace nad nimi trwają już od jakiegoś czasu. Dostrzeżono je już kilka tygodni temu. Nie wiadomo, kiedy jednak Asystent Google otrzyma takie zmiany na stałe. Prawdopodobnie jeszcze nie w krótkim czasie. Możliwe też, że ich wdrożenie zostanie poprzedzone programem pilotażowym, gdzie modyfikacje zostaną udostępnione wybranym użytkownikom telefonów z systemem Android.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij