Udostępnij
Tweetnij

Facebook na Androida dostanie sugestie dotyczące edycji obrazów

Facebook na Androida powinien wkrótce dostać nową funkcję. To sugestie dla zdjęć i w trakcie przewijania newsfeedu proponowana będzie edycja obrazów. Obecnie takie rozwiązanie znajduje się w trakcie testów. Pewnie Facebook docelowo wprowadzi je także do aplikacji na urządzenia z systemem iOS. Zobaczmy, jak to wygląda.

Facebook na Androida cały czas jest rozwijany i teraz dowiadujemy się, że testowana jest nowa funkcjonalność. To edycja obrazów i popularna aplikacje ma wyświetlać sama tego typu sugestie. O znalezisku poinformowało nieoceniona Jane Manchun Wong, która słynie z przeczesywania kodu źródłowego różnych aplikacji. Wiemy już, jak to mniej więcej ma działać.

Sugestie, które ma oferować Facebook na Androida, widzicie na załączonym przez Jane Manchun Wong zrzucie ekranowym. Pojawiają się dwie opcje na dole. Edycja obrazów w tym przypadku udostępnia opcję do przycinania oraz możliwość dostosowania oświetlenia. Nie wiadomo, kiedy jednak taka funkcja pojawi się w aplikacji na stałe.

Facebook na Androida sugestie edycja obrazów

Sugestie związane z edycją obrazów pewnie nie tylko w aplikacji Facebook na Androida

Obecnie Facebook testuje nową funkcję w aplikacji na Androida. Jeśli jednak zostanie tu wprowadzona, to zapewne trafi także do wersji na iOS. Na razie prowadzone są jakieś testy. Na dostępność zapewne trochę sobie jeszcze poczekamy.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: Twitter

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij