Udostępnij
Tweetnij

Aplikacja Facebooka dla Windows 10 przestanie działać

Facebook dla Windows 10 to aplikacja, która wkrótce zostanie uśmiercona. Nastąpi to pod koniec tego miesiąca i program przestanie działać. Messenger Desktop nadal będzie wspierany. Wygląda na to, że Facebook dla Windows 10 nie spotkał się z dużym zainteresowaniem. Użytkownicy zostaną przekierowani do przeglądarki.

Facebook dla Windows 10, Messenger i Instagram na okienka zostały udostępnione w 2016 roku. Teraz dowiadujemy się, że pierwsza aplikacja zostanie w bardzo niedługim czasie uśmiercona. Jej użytkownicy już teraz otrzymują stosowne powiadomienie o tym, co wkrótce się stanie. Program przestanie po prostu działać.

Facebook dla Windows 10 znika 28 lutego, ale Messenger nie

Wiemy, że Facebook dla Windows 10 ma przestać działać dokładnie 28 lutego. Użytkownicy są proszeni o zaczęcie używania społecznościówki poprzez przeglądarki internetowe. W mailu z informacją pojawia się na przykład nowy Microsoft Edge. Jednak aplikacja Messenger nie zniknie. Ma działać bez zarzutu.

Facebook dla Windows 10 Messenger koniec wsparcia

Niedawno został zaprezentowany nowy Messenger dla Windows 10. To program, który nie zostanie uśmiercony, co zresztą mijałoby się z celem. Facebook ubija tylko główną aplikację na okienka i jeśli jej używaliście, to nie pozostaje nic innego, jak pogodzić się ze stratą. Teraz będzie można uzyskiwać dostęp tylko poprzez przeglądarki.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij