Udostępnij
Tweetnij

Messenger Kids wprowadza użyteczne nowości dla rodziców

Messenger Kids doczekał się ciekawej aktualizacji, którą Facebook ogłosił dziś. Wśród nowości są nowe opcje dla rodziców, które pozwolą im na lepszą kontrolę nad dziećmi. Messenger Kids pozwoli teraz na zobaczenie kontaktów, z którymi najmłodsi prowadzą rozmowy. Ponadto będzie wyświetlana historia zablokowanych osób.

Messenger Kids to komunikator, który Facebook udostępnił pod koniec 2017 roku. Aplikacja doczekała się dziś uaktualnienia, które z pewnością docenią rodzice. Pojawiają się nowości, w tym nowe narzędzia do kontrolowania dzieci spędzających czas w tym programie. Zobaczmy więc, co nowego się pojawia.

Rodzice będą mogli w specjalnej sekcji aplikacji Facebook uzyskać dostęp do kontaktów, z którymi prowadzą rozmowy dzieci w komunikatorze Messenger Kids. Dotyczy to zarówno konwersacji tekstowych, jak i wideorozmów. Następnie mamy podgląd do historii zablokowanych kontaktów. Co ważne, będzie można także zobaczyć zdjęcia, które najmłodsi sami wysyłają i otrzymują od innych z opcją blokowania. Poza tym dzieci można wylogować z aplikacji w dowolnym czasie. Facebook pozwoli także na pobranie wszystkich danych. Podobna opcja istnieje w głównej aplikacji, gdzie użytkownicy mogą zapisywać swoje informacje.

Aktualizacja Facebook Messenger Kids nowe funkcje nowości dla rodziców

Facebook już wprowadza nowości w Messenger Kids

Facebook już wdraża wymienione funkcje i narzędzia. Powinny one niedługo zacząć się pojawiać w głównej aplikacji. Nowości w komunikatorze Messenger Kids są odpowiedzią na prośby rodziców. To oni chcieli, aby oddano więcej opcji z zakresu kontroli rodzicielskiej w aplikacji.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij