Udostępnij
Tweetnij

Google Maps z nową animacją, gdy zmienia się planety

Google Maps pozwala zmieniać planety. Taką funkcję dodano w 2017 roku. Teraz w trakcie wykonywania tej czynności pojawia się nowa animacja, która prezentuje nadprzestrzeń. Wygląda to całkiem ciekawie. Taka nowość jest już dostępna w Google Maps z poziomu desktopowej wersji aplikacji. Zobaczmy, jak to wygląda.

Google Maps od jakiegoś czasu pozwala także przeglądać inne planety oraz wybrane księżyce, a nie tylko Ziemię. Firma w desktopowej wersji aplikacji przygotowała niespodziankę, którą dostrzegli użytkownicy serwisu Reddit. To nowa animacja, która ma prezentować nadprzestrzeń. Wygląda to całkiem ciekawie.

Nowa animacja pojawia się, w momencie wyboru innej planety czy księżyca. Jest wyświetlana w momencie przejścia z jednego obiektu Układu Słonecznego na inny. Możecie ją obejrzeć poniżej. Warto dodać, że dotyczy to tylko Google Maps w wersji desktopowej, czyli uruchamianej z poziomu przeglądarki internetowej.

Mapy Google Maps nowa animacja zmiana planety

Tak może przenosić się na inne planety w Google Maps

Jeśli nie wiecie, jak opuścić Ziemię i wybrać się na inne planety czy księżyce, to jest to bardzo proste. Najpierw w Google Maps należy oddalić możliwie daleko widok. Potem włączyć tryb globu i mapy satelitarne. Kolejne naciśnięcie przycisku oddalającego sprawi, że po lewej stronie zostanie dodane nowe menu. Tam można wybierać inne obiekty.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: Reddit

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij