Udostępnij
Tweetnij

YouTube dostaje nowy mini player i upraszcza współdzielenie playlist

YouTube na desktopy doczekał się nowych modyfikacji. Pojawia się nowy mini player, gdzie dodano nową kontrolkę. Następnie mamy uproszczone współdzielenie playlist. Stało się to możliwe za sprawą dodanie nowej opcji strzałki. Wspomniane nowości YouTube już wprowadza, ale nie są widoczne u wszystkich.

YouTube cały czas jest udoskonalany. Teraz poinformowano o wprowadzeniu kolejnych nowości. Obejmują one nowy mini player oraz współdzielenie playlist na desktopach. Zobaczmy, co dokładnie się zmieni.

Nowy mini player z YouTube’a na desktopy dostaje odświeżone kontrolki odtwarzania, które doskonale znamy z aplikacji mobilnej. Play/pauza znajduje się pośrodku, a obok są przyciski do przewijania do przodu i tyłu. Można też zamknąć okienko, klikając na x, a lewym górnym narożniku umieszczono kontrolkę do maksymalizacji wideo, co jest nowością. Działają tu również skróty klawiaturowe. K odpowiada za odtwarzania, J powoduje przeskoczenie do tyłu o 10 sekund, a L do przodu. Jest też I, które minimalizuje lub maksymalizuje okno.

YouTube na desktopy nowy mini player i współdzielenie playlist YouTube na desktopy nowy mini player i współdzielenie playlist

Nowy mini player z YouTube’a jeszcze nie u wszystkich

Zmiany są wprowadzane, ale odświeżony mini player nie pojawia się jeszcze u wszystkich. Możliwe, że jego wdrażanie chwilę potrwa, jak to często bywa w przypadku usług Google. Jest też prostsze współdzielenie playlist. Możliwe to jest za sprawą nowej opcji, którą jest strzałka widoczna po lewej stronie wyżej umieszczonego zrzutu ekranowego.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: AndroidPolice

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij