Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google zapewni lepszą integrację z Keep (aktualizacja)

Asystent Google zapewni lepszą współpracę z platformą Keep. Pojawi się opcja, która pozwoli zarządzać notatkami na wszystkich urządzeniach. Również inteligentnych głośnikach i ekranach. Google Keep umożliwi także przesyłanie notatek głosowych z poziomu strony. Do tej pory można je było tylko odsłuchiwać.

Aktualizacja: Asystent Google rzeczywiście doczekał się lepszej integracji z Keep. Ponadto zapewniono wsparcie dla Any.do, AnyList oraz Bring!. Chcąc połączyć nowe usługi należy udać się do ustawień. Tam pojawia się nowa sekcj o nazwie Notatki i listy.

Asystent Google cały czas jest rozwijany i wzbogacany w nowe funkcje. Ostatnio wspominaliśmy wam o przeprojektowanym strumieniu aktualności, który na razie dostępny jest dla wybranych użytkowników. Teraz dowiadujemy się, że zostanie zapewniona głębsza integracja z platformą Keep. Serwis źródłowy zdołał uzyskać dostęp do pewnych nowych funkcji, które udało się aktywować. Rzućmy sobie na nie okiem.

Asystent Google pozwoli zarządzać notatkami z Keep na wszystkich urządzeniach

Wiemy, że Asystent pozwoli na lepsze zarządzanie wszystkimi notatkami, które mamy w Keep. Będzie to możliwe na wszystkich posiadanych urządzeniach. Wśród nich są także inteligentne głośniki i ekrany. Do tej pory z użyciem cyfrowego asystenta można było tworzyć nowe notatki, ale zarządzenie nimi nie było możliwe. Na razie jednak nowa opcja jeszcze nie do końca działa, ale widzimy, że jest w trakcie opracowywania.

Asystent Google integracja z Google Keep

Google Keep ponadto pozwoli na zarządzania nagraniami audio z poziomu strony internetowej. Do tej pory mogliśmy tylko przeglądać i odsłuchiwać takie pliki, które dodaliśmy na przykład na smartfonie. Po aktywacji funkcji w wersji webowej pojawia się ikonka spinacza, której kliknięcie powoduje możliwość dodania nagrania poprzez przeglądarkę. Jednak ilość wspieranych formatów ogranicza się tylko do 3GPP, AAC, AMR-NB i AMR-WB. Takie jak MP3, WAV, WMA, OGG oraz FLAC nie są obsługiwane.

Asystent Google integracja z Google Keep

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij