Udostępnij
Tweetnij

Zdjęcia Google dostają narzędzia do rysowania. Tym razem oficjalnie

Zdjęcia Google doczekały się nowych funkcji o tym razem są to narzędzia do rysowania. W ten sposób będzie można nanosić na fotkach odręczne rysunki czy uwydatniać dane elementy. Ponadto można dodawać tekst u góry. Nowe narzędzia w aplikacji Zdjęcia Google są już wdrażane, ale na pewno nie widzą ich jeszcze wszyscy.

Zdjęcia Google ostatnio dostały nowe opcje z zakresu edycji wideo w wersj webowej, a teraz zaczyna pojawiać się kolejna nowość. To narzędzia do rysowania, które znamy z wielu innych aplikacji. Teraz dodano je także tutaj i może musieliśmy długo na to czekać. Jednak z drugiej strony zawsze można rzec, że lepiej późno niż wcale.

Nowa funkcja dostępna jest na dolnym pasku w opcjach edycji. W ten sposób na fotkach można nanosić palcem dowolne rysunki. Jest też możliwość uwydatniania danych elementów zdjęć czy możliwość nanoszenia tekstu. Google dziś oficjalnie potwierdziło takie opcje, a wcześniej zaczęły pojawiać się one u wybranych użytkowników aplikacji.

Zdjęcia Google narzędzia do rysowania rysunki
fot.: Android Police

Narzędzia do rysowania w aplikacji Zdjęcia Google nie u wszystkich

Zdjęcia Google otrzymują wspomniane narzędzia do rysowania, ale nie widzą ich jeszcze wszyscy użytkownicy popularnej aplikacji na Androida. Zapewne trochę to potrwa. Pełny rollout może zająć nawet kilka(naście) dni. Dlatego jeśli jeszcze u siebie nie widzicie tych nowości, to cierpliwości. Z pewnością wkrótce się pojawią.

Przeczytaj także: Google Play dostaje nowe, praktyczne opcje w ustawieniach

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij